Přinášíme kancelářské potřeby

logo tovary.cz

Přihlásit / registrovat 778 242 122
(0 Kč)

O nás (www.tovary.cz)

Historie našeho internetového obchodu


Naše začátky

V únoru roku 2014 naše firma začala jako malý podnikatelský subjekt na živnostenský list. Většina našich obchodů probíhala na Facebooku mezi lidmi, kteří se běžně prostřednictvím komentářů vyjadřují mezi ostatní členy. Proto už od počátku našeho podnikání jsme věnovali zvýšenou pozornost právě na spokojenost našich zákazníků.

Naše ideologie

Konkurence byla obrovská a nedůvěra zákazníků v té době odradila desítky lidí od podnikání na Internetu. V té době kdy nás ostatní odrazovali od prodeje na Internetu jsme se nevzdali a chtěli jsme dokázat, že v dnešní době až zase tolik nezáleží na tom jakou drahou máte reklamu, nebo jestli Vaši obchodní zástupci jezdí BMW, ale na zákazníkovi a hlavně na jeho spokojenosti.

Soustředili jsme se na založení lidského e-shopu, kde pracují lidé s lidmi. V obchodě mají členové našeho týmu letité zkušenosti právě s obchodem a se zákazníky a uvědomujeme si, že náš zákazník je náš pán. Rychlé dodání a komunikace přes telefon s našimi klienty je naše vizitka a stojíme si za tím, že je velmi důležité pro naše klienty vědět, že na druhé straně jsou také lidi. Veškeré reklamace jsme vyřídili dříve než ve státem stanovené lhůtě, abyste nemuseli čekat na Vámi vybrané zboží. Na naší zákaznické lince 778 242 122 je lety prověřený personál ochoten řešit Vaše dotazy a objednávky v průběhu dne v pracovních hodinách. Profesionalita, rychlost a kvalita jsou naše základní hodnoty, které klademe našim novým zaměstnancům na srdce.

Pravidla přístupu k zákazníkovi

Patříme mezi firmy, které mají svůj interní kodex spokojenosti zákazníka, kterým se řídí všichni zaměstnanci od vedení v managementu až po skladníky. V současné době spolupracujeme velmi úzce s eshopem SLEVOVAR.CZ kde jsme začali před těmi lety a rozhodli jsme se pro vlastní podnikání vysoce orientované na zákazníka. Věříme, že Vaše spokojenost přinese další spokojené zákazníky a dobré reference. Dobré hodnocení pro nás bylo je a bude vždy velmi důležité a chceme aby nás zákazníci hodnotili podle našich úspěchů.

Služba pro občany

V našem affiliate partnerském programu na stránce OBCHODNIMOLO.CZ myslíme i na lidí z veřejného sektoru a dáváme práci dalším lidem, kteří mají možnost nabízet z domova naše produkty a přijít si tím na provizi. Většinou se jedná o maminky na mateřské dovolené nebo lidi z oblastí vysoké nezaměstnanosti. Díky tomuto programu se náš eshop dostává do povědomí mezi lidmi a to byl přesné náš cíl. Nehodláme utrácet miliony za reklamu, ale kvalitou a orientací na klienta chceme přivést další zákazníky, kteří přijdou k nám si nakoupit rádi sami. Za posledních pár let máme za sebou stovky vyřízených zásilek a velmi malé procento vrácených balíčků. Podle Vaší zpětné vazby se učíme jak se zdokonalit a kde se můžeme zlepšit. Na naší stránce také můžete komunikovat přímo s kolegy z oddělení styku se zákazníkem, kde vyřídíme rádi Vaše dotazy. Po celou dobu se snažíme o spokojenost a naše kvality spočívají v těchto bodech:
  • Rychlé dodání.
  • Profesionální callcentrum které Vás rychle odbaví.
  • 30 ti denní lhůta pro reklamace je jen právní předpis, reklamace vyřizujeme kolikrát do týdne.
  • Záruka vrácení zboží bez udání důvodu.
  • Moderní internetový obchod který vám i poradí co si lidé kupují nejčastěji.
Máme více jak 60 000 spokojených zákazníků. Reklamací máme 5 procent. Většinou vyřízené kladně. Doprava je pomocí České Pošty nebo našeho Kurýra po Kladně. Ceny jsou velice přijatelné. Spokojenost zákazníků dělá i nás spokojenější a přibližuje nás k našemu cíli. Staňte se naším zákazníkem i Vy pokud jím ještě nejste. Děkujeme za Vaše nákupy.

Testování produktůCo od nákupu v našem obchodě očekáváte (52)
Nižší ceny než u konkurence.
Vlídný přístup personálu.
Detailní informace.
Vysokou kvalitu požadovaného zboží.
Dobrou komunikaci.
Jistotu, že budete spokojeni.
OCEAN

2018, práva vyhrazena PHP made by David Nádvorník

Jít nahoru