Přinášíme kancelářské potřeby

logo tovary.cz

Přihlásit / registrovat 778 246 778
(0 Kč)
Hlavní stránka hracky Červené dětské odrážedlo

Červené dětské odrážedlo

Červené dětské odrážedlo je především krásné kolo. Dítě nemusí mít strach ze šlapání, může se pouze odstrkovat. Velikost 50 centimetrů. Dítě se krásně naučí na kole. Kupte ještě dnes toto červené odrážedlo.

Vyzkoušeno: Tento produkt jsme si vyzkoušeli při focení ve vlastním studiu


Červené dětské odrážedlo je ideální pomocník dítěte při získávání rovnováhy. Dítě nemusí šlapat, pouze se odstrkuje nohami. Nebojte naše odstrkovadlo má nastavitelnou výšku sedla od 40ti do 48ti osmi centimetrů, takže i Vaše dítě to hravě zvládne. Odstrkovadlo je jedno z nejbezpečnějších na trhu dokonce i ruční brzda je vyvedena na zadní kolečko aby nedošlo ke smyku. Rám je zhotoven z robustní masivní ocele a kola jsou bitelná. Dětem se hned určitě toto červené odrážedlo zalíbí a hned si ho zamilují. 

Odrážedla máme ve více barevných provedeních aby se děti nemusely hádat. 

Odrážedlo se dodává v krabici s návodem, který v pár jednoduchých krocích navede i sebenešikovnějšího člověka k sestavení.

Odrážedlo je 85 cm dlouhé, 45 cm vysoké a 60 cm široké. Dokonce i řidítka jsou nastavitelná v rozsahu 53 - 60 cm. Na odrážedlo poskytujeme plnou dvouletou záruku. Takže není nad čím váhat - POJĎTE JEZDIIIIIT.
kus
Červené dětské odrážedlo za

1499,-
999,-
Skladem >5 ks
Zboží expedujeme do 24 hodin.
VYZVEDNĚTE ZDARMA VE SKLADU V KLADNĚ


Napište nám zprávu

2018, práva vyhrazena PHP made by David Nádvorník

Jít nahoru