Přinášíme kancelářské potřeby

logo tovary.cz

Přihlásit 778 246 778
(0 Kč)


Anketa:
Kde jste se o nás dozvěděli? (51)
Proč nakoupit u nás....?

■ Výrobky jsme sami zkoušeli a protože nás zaujaly, tak jsme je začali prodávat

■ GARANCE VRÁCENÍ zboží bez průtahů

■ Zboží si fotíme sami - fotky nestahujeme z jiných webů

■ SMS systém vás INFORMUJE o každém kroku vašeho balíčku

■ Nákupem získáváte další slevu 5 - 15% na budoucí nákup

■ Věnujeme se vám i mimo pracovní dobu na tel. 778 242 122

Dron Racer

Výborně ovladatelný dron se čtyřmi motory překvapí jednoduchým ovládáním, stabilitou letu a rychlostí - prostě fantastický zážitek
DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB se slevou -43


Dron Racer

Dron s ochrannými mantinely

Vás určitě nadchne pro velmi dobrou ovladatelnost. Během letu stojí ve vzduchu, otáčí se a rychle létá. S tímto strojem je možné používat i složitější akrobatické kousky. Při prvním zapojení stačí spárovat ovladač s přístrojem, což poznáte tím, že dron přestane blikat a světla svítí. 

Při letu svítí přední světla, která vypadají nádherně např. v temných prostorách. Po bocích letadla najdete 4 světélka v barvách zelená (vepředu) a fialová (vzadu) Světélka blikají a při letání se dají buď vypnout nebo nastavit na blikání. 

Tento stroj se vznese do vzduchu velmi ladně přidáním rotace motorů na levé straně ovladače. Pohybem doleva doprava se dron otáčí kolem své vlastní osy ve vzduchu. 

Pravým tlačítkem se ovládá let doleva, doprava, dopředu a dozadu. Dron je velmi rychlý, hbitý a dokáže vyletět VELMI vysoko. Během zkoušení jsme vyletěli do 10. patra panelového domu jako nic. 

Motory jsou velmi silné a produkují silný proud vzduchu, který drona vznese jako nic a udrží ho ve vzduchu. Vrtulky jsou velmi pevné a silné, takže vydrží i mírné nárazy do nábytku, přesto doporučujeme létání venku. Přístroj obsahuje plastové mantinely, které chrání motory před nárazy. 

Ovladač je jednoduchý intuitivní na 3 baterky s obrovským dosahem. Délka letu je úctyhodná přes 10 minut na jedno nabití 30 minut. Baterka vydrží hodně a dobíjí se USB kabelem buď z počítače nebo přes USB nabíječku, která není součástí balení.

Popis

  • dobíjecí alkalická baterie
  • 360° rotace
  • frekvence ovladače 2,4 GHz
  • návratová klávesa
  • bezhlavý mód
  • LED osvětlení
  • létání ve venkovních prostorách

Nabíjení

  • doba nabíjení 30 minut, vložte do vypnutého dronu kabel, světlo na konci nabíječky nesvítí. Jakmile je dron nabitý světlo začne svítit

Poznámka

DRON NENÍ VODĚODOLNÝ, JE VELMI NÁCHYLNÝ NA NÁRAZY DO ZDÍ A NENÍ URČEN PRO DĚTI MLADŠÍ 8 LET. DRON NENÍ HRAČKA PRO DĚTI A NESPRÁVNÝM ZACHÁZENÍM MŮŽE ZPŮSOBIT ÚRAZ

 

Na Dron Racer poskytujeme záruku 24 měsíců

Prohlíželi jste
Objednávka

+ - kus
za cenu
849,-Skladem >5 ks ihned k odeslání
Objednaný produkt Vám doručíme 20.11.2018


© 2018, práva vyhrazena

Jít nahoru